Firmamız 1989 yılında kurulmuştur. Continental lastiklerinin Maslak (İSTANBUL) bölgesi perakende ve toptan satışı ve satış sonrası desteğimizle hizmet vermekte olan Simetri Lastik Türkiye' nin ilk Continental lastik bayisi ünvanına sahip olmakla birlikte Maslak bölgesindeki tek yetkili Continental bayisidir.

Servisimizde en son teknoloji ekipman ve 20 yılı aşkın deneyime sahip personelimizle müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata ve güleryüz ile vermeyi prensip edindik.

 Continental, Uniroyal, Barum, Sportiva lastiklerinin her türlü ebat ve ölçülerini elinde bulundurabilen firmamız İstanbul'un en geniş stoğuna sahip Continental bayisi olmakla birlikte Türkiye genelinde toptan ve perakende satışı gerçekleştirmektedir. Simetri Lastik ihtiyaç hissedildiği durumlarda dış servis hizmeti verebilmektedir. Ayrıca arzu edildiği takdirde servisimizde nitrojen basımı yapılabilmektedir. Yurt içinde heryere kargo ile lastik teslimatımız vardır. Ayrıca Continental marka lastiklerden kargo ücreti alınmamakta ve 2 gün içerisinde alıcıya teslim edilmektedir.

 Firmamızda profesyonel ve uzman kadromuzla otomobil lastik satışı dışında araçlarınızın rot (ön düzen) ve balans ayarı hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca satışını yaptığımız markaların dışındaki tüm lastikleri ihtiyacınız halinde temin edebiliyoruz.

Saygılarımızla;

SİMETRİ LASTİK